• header1
  • header2
  • header3
  • header4
  • header5
  • header6

Броньовані вхідні двері

    Господарі, які піклуються про безпеку свого житла, будь то міська квартира або приватний bron door1будинок, знають, наскільки важливо купити і встановити броньовану вхідні двері. На сьогоднішній день ці вироби, безумовно, є самим надійним і сучасним засобом захисту від несанкціонованого проникнення. Установка вхідних дверей - це пункт номер один в списку заходів, що забезпечують безпеку житла.
 
    Сучасні вхідні двері - це не просто масивний лист металу, що прикриває вхід в квартиру або будинок, як це було раніше. Сьогодні броньовані двері - це складна конструкція, яка дозволяє не тільки захистити будинок, але і зберегти в ньому тепло і тишу.
 
    По суті, дверне полотно сучасної вхідних дверей являє собою багатошаровий «бутерброд», в якому присутня і шар теплоізоляції, і гідробар'єр, і спеціальні гумові ущільнювачі по периметру. Завдяки таким елементам, вхідні двері сьогодні володіють високими тепло-і звукоізоляційні властивості і перешкоджають проникненню зайвої вологи всередину приміщення.
 
    Не можна не згадати і про декоративних якостях вхідних дверей. Завдяки використанню сучасних матеріалів для опорядження - МДФ-панелей, ПВХ-плівок, вхідні сталеві двері для квартир і приватних будинків перетворюються на справжні витвори дизайнерського мистецтва. Імітація різних порід дерева, будь-які відтінки і фактура, - все це сьогодні доступне дизайнерам вхідних дверей. В оформленні таких виробів використовуються елементи кування, вітражів, натуральної шкіри і інші види обробки. Важливо, що, навіть залишаючись на вулиці - під палючим сонцем і дощем, - вхідні двері залишаються гарними й служать безвідмовно протягом довгих років.
 
    Крім того, вхідні двері дуже функціональні: конструкцію можна оснастити найсучаснішими пристроями додаткового захисту: замками, блокуючими двері по периметру, системами відеоспостереження, електронними запірними пристроями і т.п.