• header1
  • header2
  • header3
  • header4
  • header5
  • header6

Розпашні ворота

    Розпашні ворота традиційно найчастіше використовуються для обмеження в'їзду на rozpah vorotaогороджену територію об'єктів різного призначення.
Розпашні ворота в залежності від побажань замовника можуть виготовлятися з різних матеріалів.

    Найбільш поширеними є ворота зашиті профнастилом, листовою сталлю та ковані ворота. Вони можуть монтуватися таким чином, що стулки відкриваються всередину або на зовнішню сторону обгородженій території. Для автоматизації процесу відкривання і закривання використовують електроприводи. Використання привода дає багато переваг. Це зручність, комфорт, надійність роботи механізму, збільшення терміну експлуатації всієї конструкції в цілому і виключення можливості пошкодження автомобіля від удару стулкою воріт під час сильного пориву вітру.

    Розпашні ворота складаються, як правило, з двох стулок, закріплених на стійках (колонах) з боків отвору за допомогою поворотних петель. Розпашні ворота також можуть бути одностулковими (хвіртка). При виборі типу розпашних воріт необхідно пам'ятати про деякі обмеження застосування електроприводів за вагою та шириною стулок воріт.

    Стулки розпашних воріт можуть відкриватися як усередину обгородженій території, так і назовні. При визначенні напрямку руху стулок враховуйте, що територія в області відкриття повинна бути вільна від перешкод.

    Привід для автоматизації розпашних воріт може розміщуватися відкрито зовні (кріпитися до стулки воріт і до стійки або колони) або прихованою, під землею.