• header1
  • header2
  • header3
  • header4
  • header5
  • header6

Відкатні ворота

vidkat vorota
    Відкатні ворота завжди користуються попитом.

    Такі ворота на сьогодні є найоптимальнішим вирішенням для вїзду-виїзду на територію.     Характерною рисою цих воріт є те, що рух відкатних воріт при відкриванні та закриванні здійснюється вздовж отвору, і як правило, паралельно внутрішній стороні огорожі.

    Основна перевага відкатних воріт - економія простору.

    Ворота відкочуються вздовж огорожі і тому не загороджують територію ні перед вїздом, ні за ним. Також відсутня необхідність очищення простору перед воротами.

    Перевага відкатних воріт перед консольними - це відсутність хвостовій частині, що займає 30 - 50% ширини отвору. Ворота рухаються по рейках. В якості рейок використовується гарячекатаний куточок 50х50. Відкатні ворота збираються цільним щитом. Ролики кріпляться на кінцях щитів, біля куточків, в нижній частині, за допомогою полімерних вставок (вставки працюють як ресори, зменшуючи вібрації). Для утримання полотна у верхній частині встановлюються напрямні ролики.

    В якості верхньої направляючої можливе використання різних комплектуючих. Наприклад, можна використовувати UD-профіль 27х24 для гіпсокартону. Різні варіанти верхньою направляючою показані на малюнках.

    Верхній обмежувач призначений для монтажу над полотном воріт і виконує функції направляючої, що утримує ворота точно в площині переміщення. Можливі різні варіанти виконання верхнього обмежувача, в залежності від конструкції воріт.

    Такий варіант кріплення верхньої направляючої найбільш зручний у випадках, коли на воротах присутні елементи кування, грати та т.п.

    Діагоналі з профільних труб кріпляться всередині омега-профілю. Для вертикальних жорсткостей рекомендується використовувати профільну трубу 40х20, для діагональних - 20х20 мм.

vidkat vorota1     Для обшивки рами існує широка гама матеріалів: профнастил, дерево, декоративні панелі, сендвіч панелі і т.д.; обшивку можна робити як з одного боку, так і з обох боків полотна воріт.

    Можлива складання конструкції у вигляді штахетника. При цьому для закриття проміжків між штахетником ідеально підходить UD-профіль 27х24 для гіпсокартону.

    Для відкатних, орних воріт, а також хвірток поставляються легко монтажні MEGA-ручки (в стилі АВАНГАРД) різної форми і довжини, виконані у вигляді стандартної дюймової труби і полімерних кріпильних елементів.